Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno POMOC nejede PC...:-(

čawte,,potřebujuu pomoct nejede mi PC když ho zapnu tak někdy svíti HDD dioda a nekdy ne a občas po zapnutí i přeblikne dioda na obrazovce a pc se ubec nenačíta je jenom černá obrazovka(krátce před tím jsem trošku posunul takt jádra CPU ale ne n MAX!PRosím o jakoukoliv radu.

Jo napodruhý se mi to nějak povedlo ale,,,když sem dal do defaultu nastavení v BIOSu,,,:-Dtak mi nějak zabzučí Disketa,,co s tím?:-(je to strašny:-P)))))----Už je to v pohodě vyřešil jsem to:-),,a nemůže být ta baterka už špatná když jsem třeba občas zapl pc tak mi to tak udělalo al stačilo to jenom vypnout a zapnout a šlo to.

No tak víš co:-Dchtěl jsem vyzkoušet trošku nataktovat CPU AMD ATHLON XP 2400+ a taky se to povedlo a pak jsem tomu ještě trošku přidal a stal se mi tohle:-Pale nenchal bych to nataktované vrátil bych to na DEFAULT;-)(A k té baterce,ještě se mi nikdy BIOS nevrátil do defaultu.

A k té baterce,ještě se mi nikdy BIOS nevrátil do defaultu.

asi nechápeš co to je default (podle výrobce).

chtěl jsem vyzkoušet trošku nataktovat ..

proč tři přihlouplé smajlíky v jedné odpovědi, když to ani po sobě neumíš vrátit do původního stavu?
radši si rozumně odpověz, co jsi svým taktováním získal: něco se ti zrychlilo? dokončil jsi něco dřív? anebo sis vyrobil na pár hodin nefunkční krám? no aspoň ses naučil jak hřebíkem vymazat cmosku.
bonus zdarma: než ubohým taktováním kmitočtu o pár procent, bývá efektivnějším pro zvýšení výkonu/rezervy zvětšení paměti.

ad jiný tvůj thread:
jestliže zdědíš počítač po nějaké lamě (nainstaluje netware klienta aniž tuší proč, a nedokáže ti s tím jako bývalý majitel helpnout a vysvětlit co tím myslel), pak je prvním samozřejmým úkonem celé jeho svinstvo zformátovat, a nainstalovat pořádně.

pokud ta baterka souvisí se stejným starším krámem, ráno kup novou, obvykle cr2032.