Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem eroticka stranka

chcel by som vediet ci potrebujem mat niejake povolenie ked si chcem vytvorit eroticku stranku alebo aspon co vsetko si to vyzaduje.chcem mat na stranke prezeranie videi nieco podobne ako redtube musim tie videa niejak zakupovat alebo teda akym sposobom to funguje.je aj niejak inak spoplatnena eroticka stranka.pomoze kazda rada.vopred dakujem

loading...

Zpravidla to funguje tak, že nafotíš nejprve sebe, případně manželku a vystavíš nejprve tyto fotografie. Postupně za ně dostaneš něco zaplaceno a za ty peníze nakoupíš další materiál. Časem ti toho bude přibývat a bude se zvyšovat návštěvnost. V této fázi už budeš mít dost materiálu a svoje fotky můžeš stáhnout.

Nevím, zda se dá říci, že to je pravidlo, ale většina erotických webů takto začínala. Pravda, někteří se nechytli a dodnes vystavují pouze svoje fotky a stále doufají. Abys tomu předešel, musíš něčím zaujmout, být originální. Přemýšlej, jak to udělat, abys byl něčím zvláštní.

Na vytvoření stránek stačí znalost tvorby html, povolení netřeba. Dále je nutná kamera, případně fotografický aparát. Pokud si nevystačíš s obrázky či filmy sebe sama, přemluv kamarády a kamarádky. Cizí videa a obrázky bez svolení autora tam rozhodně nedávej. A pozor, ať to nezjistí rodiče. Dále viz pravidla hostingu.