Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP nenajede

Zdravím,
mám problém hledal jsem to tu dlouho aji po netu po znamích a nikdo si nevědel rady.
Když jsem na grafiku nainstaloval nové chlazení + ovladače a přidal další paměti ram pc se chová divně.
Vždy po zapnutí ( po loadingu windows xp) se nic neobjeví jen černá obrazovka monitor svítí že je aktivní, když naklikám na klavesnici myši nějaké tlačítka monitor se jakoby restartuje a už najíždí systém je to celkem nepřijemný pokud se netrefím do určitýho časového limitu tak se to už nezapíná vůbec pc se ani neresetuje.
Předem díky za jakoukoliv radu už nevím co dělat.
Mám windows XP service pack 2

Jdu zkusit odstanit celkově ty drivery na grafiku je v nich bordel jsou propletený verze atd. jinak, když odstraním ty ramka furt to dělá ten problém jinak jsem zjistil další věc při loadingu windowsu svítí na klavesnici Num lock po loadingu je černa obrazovka a klavesnice nesvítí tak klikám všechno možný objeví se myš a num lock se zapne a začne nabýhat win. Když spustím nouzovej režim je to uplně to stejné jen na té černé obrazovce nahoře blíká ''odražka''.

Celkem záhada přeinstaloval jsem ovladače vratil bod obnovení prostě vše co napadlo a furt nevím co stím je někde se psalo že to může být zakladovkou.
Jinak je divný že se pc zapne až po naklikaní tlačítek PRTSc / scroll lock a pause/break všechny tři jsou u sebe něco v tom bude.