Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejede internet pres wireles.

Dobré ráno,včera bratrovi vypadl internet(uz po nekolikate) a resetoval modem.Somozrejme vsechna nastaveni jsou fuc.Tak jsem to nastavil znovu,internet pres kabel jede jak ma ale pres WiFi,ho pc jenom vidi.Kdyz se na WiFi pripojim,nacita stranku klidne 4hodiny,ale stejne ji nenacte.Nevite nekdo,jak to v routeru udelat,aby to zase fungovalo?Je to router TP-LINK WR543G v2.Dekuji,za vsechny ochotne,kteri pomohou.

zkus ještě zkontrolovat jestli si to nastavil 100% správně.. ale mam takovej pocit že tohle mi to dělalo taky, sem byl přes wifi připojenej ale načítalo, načítalo a načítalo.. u mě to bylo tim že sem měl wifinu vypnutou i když do dneška nechápu jak sem se vůbec mohl připojit.. :-)

Tak v prvé řadě mi nejde na rozum, proč router běží v režimu béčka, když máte nastaveno géčko. Pro začátek (z testovacích důvodů) bych pak zkusil šifrování úplně vypnout. No a ve finále nenechávejte Security option a Encryption na automatiku, ale nastavte to natvrdo na WPA-PSK/TKIP (AES) a na notebooku udělejte to samé.