Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni lcd tv s pc

Zdravim mam problem pripojit htpc s lcd televizi pres hdmi a nevim proc. pres ten analogovej modrej pc to vali v pohode ale jak tam pichnu do pc a do lcd tv hdmi kabel tak nejde vubec nic... tak nevim proc nemusi se to nejak nastavovat v televizi nebo v pocitaci? muzu mit spatnej kabel? kabel me stal metr a pul 350kc nemuze to byt tim? diky za odpovedi

mam integrovanou grafiku na zakladni desce ati hd 3200 a tam mam hdmi.. nebo nemusi tam bejt naky ovladace na to? kabelem to asi nebude protoze sem skousel jinej kabel pucenej od strejce a jemu to normalne de ale me ne tak to musi bejt jinde..

MB Asus M4A78-VM - AMD 780G, DDR2, s. AM2+/AM3, mATX

to je ten tip jinak uz sem tam neco udelal ze se ten obraz tam da ale maximalni rozliseni tam je 800x600 a vetsi nejde a kdyz ho skusim dat treba 1920x1080 to je maximum co to tv umi (je full hd) tak naskoci modra obrazovka jako kdyz bych tam nemel ani ten kabel strcenej... a obraz je cernobilej a nevim proc.. jinak v tom biosu sem se pohrabal a neco na prehozeni tam bylo tak sem to prehodil na hdmi..

A ovladače k tý integovaný grafice - je k nim nějakej speciální ovládací panel, nebo jen něco ze standardní výbavy Windows? Nemám moc zkušenosti s integrovanýma grafikama, tak ale ovladače k nim by měly být od výrobce základní desky, tedy na CD dodaném s deskou. Máš je nainstalované (včetně ovladačů chipsetu)?