Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalendar v LAN siti

Zdarec, potrebuji poradit.
Schanim nejaky free kalendar na sdileni udalosti v siti LAN (bez pristupu na net)
Nebo nejaky free serever se kterym by komunikoval SunBird. Nejaky Ical server.
Nebo neco podobneho. Nebo jinou radu jak to realizovat.
Diky za tipy a rady

No ja mám na serveri nazdieľaný kalendár (*.ics) pre všetkých užívateľov v LAN a funguje to v pohode, máš nejaké spešl požiadavky pre ktoré ti čistý SunBird nevyhovuje?

P.S: má to jedinú nevýhodu, užívatelia musia byť natoľko uvedomelí aby si navzájom nemazali svoje záznamy.