Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klikacky citanie emailov

chcel by som sa opytat ci ma niekto niejake skusenosti s tymto zarabanim penazi je to pravda alebo len dalsi podvod.a tak isto by som chcel vediet ako je to z vytvorenim uctu na paypale ci mi za niekolko rokov ked napr.zabudnem zrusit profil ci mi nepridu niejake penazne palky a pod.vopred dakujem za kazdu odpoved.

Výdělek klikáním spočívá převážně v tom, že si přečteš a klikneš tak 20 000x abys měl 100 Dolarů (nejmenší částka co pošlou). Obyčejně to chodí tak, že si "klikač" pořídí nějaký soft na klikání, což oni samozřejmě poznají. Počkají si, až máš $ 99,9 a pak ti zablokují účet pro podvodné klikání.
Zákazníky platící jim za reklamu však samozřejmě za ty kliky skásnou, takže vydělává vždy jen provozovatel.

Jak je to s paypale netuším.