Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínáni PC

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat mám nový PC a když ho zapnu je to v pohodě ICQ apodobně funguje jak ma ale když počítač víc zatížím například nějaké hry PC se pochvili vypne nevíte proc ?

Také si myslím dělali mi to v prodejně kde sem to kupoval pak je ještě možné že je to přehříváním CPU ale to se mi nezdá kupoval sem nejdražší větrák co jsem sehnal většina lidí říká zdroj že ten PC je vykonnější než ten zdroj zvládá.....takže koupím zdroj a uvidím