Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit úložiště pro stahování?

Dobrý den. Jak mám nastavit ve Firefoxu, aby se mi hudba atd neukládala do Temp, ale do složky, kterou si zvolím? Složku mám hotovou i ve Firefoxu nastavenou, ale tam se stahují jen obrázky a programy... Poraďte, prosím. Díky

Do toho zvoleneho adresare se uklada jakykoliv soubor, u ktereho das "ulozit"... Do tempu se uklada zbytek, ktery slouzi jako doplnek k webove strance.

Jak tu hudbu stahujes - klasicky pres klepnuti na odkaz, ktery je urceny ke stahovani? Nebo je to flash animace urcena pro prehravani primo na strance?

Je to klasické tlačítko, na kterén po klinutí vyskočí okno, kde klikám na uložit... Jinak se do toho Tempu ukládají i sobory typu RAR...Programy se ukládají do mnou zvolené složky..Je to divné...Ale ty písničky se stahují klasicky jako soubor mp3/mp4 .