Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 7 - plná verze ??

Dneska sem od "kámoše" slyšel, jak někomu vykládá, že má WIN 7, plnou verzi (konkrétně Ultimate). Řekl jsem mu, jak může mít plnou verzi, když se WIN7 začnou prodávat až kdovi-kdy. Na to mi řekl, že "aŤ držim hubu", že si to umí upirátit.

Tak já se ptám - Je blbej on, nebo jsem opět zaspal dobu ?? Přeci když se něco neprodává, nemohu to upirátit...

OT: To je kamarád? Kdyby mi kamarád řekl něco takového, tak bych ho asi kopl do zadku, ať táhne.
Zatím je k dispozici RC (Release candidate) verze Windows 7 Ultimate, takže to BFU může považovat za plnou verzi, ale ještě může mít bugy a hlavně - RC verze je časově omezená (bude se nejdřív restartovat a potom nepůjde spustit)

rc verze už by neměly být příliš bugové - nepočítá se s žádnou novou funkčností, pryč je nadbytečný "beta kód" - akorát ms není filantrop a životnost těchto verzí byla vždy omezena.
známý ať tiše sní svůj sen o bezplatném systému, ale jestli není naivní, ať se moc nechlubí a nedělá si ostudu, až bude znovu shánět instalačku funkčního systému.