Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spořič Windows XP

Nedá se někde v registru nebo jinde nastavit jiná barva pozadí u defaultního spořiče obrazovky, takové to logo Windows XP poletující po černé obrazovce..
Nedá se to nějak změnit, aby to pozadí nebylo černé, ale aby bylo bílé?

sou aj programy-spořiče kde si můžeš dát vlastní fotky a udělat si tak spořič. tak si tam dej bílý jpg který uděláš v malování a máš.

jinak já bych klidně mátině monitor 17 za 1200 koupil kdybych jej viděl v provozu. Ta cena je dobrá a pokud to nejel pořád tak to ještě dva roky vydrží. / mátina má můj starší 15, já mám 17tku trinitrona tak až si koupím to lcd tak jej asi dostane/.

to bude sranda až pod stromečkem najde Mirek LCD s vadným bodem nebo dvěma.