Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JavaScript - Spuštění dynamicky přidaného skriptu do stránky

Mám JavaScript, kde do jednoho DIVu dynamicky načítám obsah přes ajax.
V jednom okamžiku potřebuji do toho DIVu přihrát JavaScriptový kód, který se okamžitě po přihrání má sám spustit.

Zkoušel jsem pochopitelně window.onload atd...., ale to mi nebere.

Existuje nějaký jednoduchý způsob jak to spustit?

Jinak přihraný kód funguje bez problému (například když volám přihranou událost za pomocí přihraného prvku).

Díky za každou radu.

JavaScript volany cez ajax sa sam nespusta. Je mozne ho ale spustit cez metodu ktora realizovala nacitanie obsahu cez ajax. Iny sposob mi zatial nie je znamy. Inymi slovami, javascript cez ajax sa sam nesputi moze sa len volat cez nejaku udalost, ale nie cez window.onload ak sa da ta udalost pouzit na window, pretoze onload sa spusta iba po kompletnom nacitani stranky a nie dodatocneho obsahu.

Dufam ze je to zrozumitelne.