Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Web v MySql

Dobry den,

dělám pro svoji Mamku web, a chci aby to měla potom co nejsnadnější upravováni, samozřejmě neumí html, takže to upravují furt já:-D Tak proto chci aby to měla co nejjednoduchší abych u toho nemusel nic dělat.

Tak proto jsem si řek že bych ukládat, barvy, šířku, výšku, texty, cesty k fotkám a prostě většinu věcí která se častěji mění. A potom bych to četl z databáze přímo pře PHP. A teť je ta otázka. Nezpomalí to moc webové stránky?

Používam NormalHosting z www.forpsi.com

Děkuji:)

Záleží, jak to naprogramuješ - ale obecně, ne, nezpomalí.

Je to zbytečná práce, mamce založ stránky např. na estranky.cz nebo pokud máš vlastní webserver, tak nainstaluj nějaký redakční systém (RS2, Joomla, PHP Nuke).