Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký linux na slabší PC??

Zdravim, měl bych dotaz, jaký linux mam použít na slabší PC tak aby to v pohodě zvládalo?

CPU: AMD 950MHz
RAM: 256MB
HDD: 3GB popř. 10GB

Díky za odpovědi.. Teď sice hledám nějakej zajímavej ale nevím jakej použít a doporučení přes vaše zkušenosti je přecijen lepší :-)

PS: Ten linux bych chtěl v Češtině a jako primární OS, ne live CD :-)

Ubuntu na 256MB RAM? sa zobud...

Na jednom kompe doma s 256 MB RAM mam nainstalovane Xubuntu 8.10, pripadne este rychlejsie je Fluxbuntu, to uz vsak nie je take pekne, ale da sa to samozrejme upravovat.

Potom je tu este moznost Debianu s prostredim E17.

Moznosti je urcite vela, vymenoval som len tie najviac priatelne pre BFU.