Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zobrazit bublinu o bezpečném odebrání HW?

Hezký den,
na noťásku Acer A110 se mi zobrazuje ikona o bezpečném odebrání hardware, bez problémů přes ni odebírám, ale už od počátku se nezobrazuje známá bublina, že už mohu HW bezpečně odebrat. Pouze se ozve charakteristický zvuk "plk" a je odpojeno. Musím při tom ale upřeně zírat do tray a já bych tu bublinu ráda i viděla. Díky!

Fakt musím do registru ::) ? Vyzkouším to si napřed na "hracím PC" (který mám právě kvůli k hrátkám se systémem, registry apod.) bublinu přidat a odebrat, nikdy jsem klíč nepřidávala :-x. A na konci za

REG_DWORD /d

následuje malé "L" nebo jednička?
Mám Win XP Home.

Přesně tak - příkaz reg ti do registry přidá do klíče EnableBalloonTips v cestě HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Exp lorer\Advanced hodnotu 1 (jedna) - to znamená ukazuj bubliny, kdyby tam byla hodnota 0 (nula), znamená to neukazuj bubliny.

Pochopitelně, že si v editoru registry můžeš ručně tu hodnotu změnit, ale je zde možnost chyby, že se přepísneš. Takhle je to na jedno kliknutí.

Děkuji mnohokrát! Tak jsem zase o chloupek chytřejší :-)
P.S.: Pokud mi zápis do registru někdo takhle ochotně naservíruje na stříbrném podnose, tak je to jednoduché ;-). Jenom pro úplnost: i tento úsek tam mám vkládat?

/v "EnableBalloonTips"

Jinak zkusmo jsem koukla do registru na XP Prof v práci a žádné EnableBaloonTips tam nemám:
[advanced.JPG]

A bublina se mi vždy vzorně zobrazuje.