Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vzdálená plocha

Cus lidi, hledám soft, kterej umožní více současné připojených vzdálených ploch(v okně, aby jich bylo vidět více vedle sebe) a aby mohli z pc pracovat 2 lidi(vlastník pc, a ten co se připojuje). Dik za info

Zkus to formulovat tak, aby bylo jasné, o co ti vlastně jde. V zásadě jsou dva druhy takového software. Terminálové služby - jako je (RDP) Vzdálená plocha ve Windows Professional, kdy jde opravdu o vzdálenou práci jednoho nebo více lidí, nebo helpdesk software, jako je VNC, kdy jde o "šmírování" plochy přihlášeného uživatele a pohybování jeho myší.

Není od věci, jestli to chceš pro Windows (asi ano, flegova konstanta...), a pro jaké.

Free verzia TeamViewer zvladne myslim dvoch, minimalne v starsej verzii to fungovalo, okna je mozne presuvat a menit ich velkost, takze je mozne nastavit i zobrazenie vedla seba. Ovladat PC mozu obe strany, da sa to nastavit. Je zadarmo len pre nekomercne pouzitie.