Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista z internetu+můj originální cd klíč

Prosím, hned mě neukamenujte. Nechci aby to vypadalo jako warez, ale mám problém se svým notebookem a chci přeinstalovat Vistu. K notebooku nebylo žádné CD s OS. Prý má být v pc něco jako RECAVERY. To jsem ale nikde nenašel. Napadlo mě tedy, zda je legální, když bych si Visty stáhnul z netu a zadal orig. klíč, který byl k notebooku.

Díky:-)

Legální je použití operačního systému, na který máte platný nabývací doklad. Takže jestli máte na faktuře (účtence) od notebooku uvedeno, že obsahuje Vistu, pak jí používejte. Kde k ní vezmete instalační DVD je celkem vaše věc.
Mimochodem: typ notebooku podléhá utajení, nebo vám jen nepřišlo důležité jej napsat?

No trochu riskuješ že stáhneš něco se spywarem a podobně. Vista se dodávají na dvou dvd, jedno 32bitové a druhé 64bitové, potřebuješ na 99procent to 32bitové. Na každém dvd je hned několik verzí (basic..Ultimate). Opravdu si to nemůžeš od někoho kdo má 32bit vistu půjčit ?