Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acronis true image 2009 v.12

Mám tento problém.Zhotovil jsem si Boot CD v Acronisu,že si udělám zálohu celého disku a dám na druhý oddíl ale ouha.Když se mi Acronis spustí dostanu se pouze k vybrání disku ale když stisknu ,,další"tak se to sekne a konec.Restart a stále nic.A tak jsem udělal zálohu přímo v Acronisu dal na druhý oddíl a to šlo.Ale nevím zda to bude fungovat při obnově.CD je v pohodě proto že když jsem to skusil v druhém PC (slabším) tak vše proběhlo v pohodě.OS jsou oba Windows XP Home.Kde je problém,nevím co s tím. díky za radu

Na té verzi s crackem bych si zálohu nedovolil provést. Neinstaloval jste s připojenou sítí a ten druhý bez sítě. Radím tuto verzi nepoužívat, zklamete se a bude to nečekané. Zkuste ten druhý obnovit z provedené zálohy a uvidíte. Prostě to bych nedělal.

Jěště jednou:
Proc ne crack? - Zkus toto:
Nainstaluj, udelej si boot CD, nabootuj PC pres toto CD, a zkus vytvorit zalohu - vse ti povoli navolit a jakmile potvrdis volby a das provest - napise ti, ze je to trial verze. Samosrejme lze udelat zalohu ve Win verzi a obnovit v boot verzi, ale je take nekdy treba provest zalohu v boot verzi a to nejde. A kdo nyni zaruci, ze cracnuta Win verze pozdeji provede korektne obnovu zalohy. Sežeň originál verzi pokud chceš korektní zálohu!!!!!!!

Nic takového neznám a pravděpodobně neexistuje. Buď koupit Acronics nebo sehnat něco free - ale spíš utilitky než propracované řešení - a samozřejmě oplakat češtinu.

Třetí řešení je zálohovat si sám např. pomocí bootovacího cdčka s linuxem nebo cd označeného jako BartPe a například použitím příkazové řádky a příkazu xcopy /robocopy. Nebude to ale pohodlné.

Kruciprdel kdy má jako ten acronis true image 12 řvát že je trial prošlej ? Sem zkoušel posunout datum o měsíc dopředu a drží hubu ani nepípne. Zastavil sem služby co nahrál do pc a zkoušel i restart a von mi furt neřekne tanku, vysol za mě 65x:beer:.
Ve firewallu není a že by nějak jinak kontroloval datum z netu se mi nezdá. Nemají voni na tom webu omylem nakonec "corporátní" verzi ?
http://www.acronis.cz/download/Trial/tih2009_s_c.e xe

Ano, to je omezeni trialu. Ja mel koupenou origosku. Zkousel's klonovat disk? Zkousel's vymenit disk a "placnout" na nej vytvoreny image? A co vymena MB? Trikrat za tyden novou verzi (update) z dilen Acronisu jsi nejspis taky netestnul. Nezkousej... Zesedivis, v horsim pripade olezes.

Jen na okraj, páč ATI nepoužívám, tak co jsem slyšel nebo četl:
ATI může blbnout s některými Intel chipsety, řešením je vypnout v BIOSu AHCI,
provést zálohu a před normálním spuštěním z HDD AHCI znovu zapnout, jinak BSOD.
Ale třeba to jen vykládala Blažková v mlíkárně.
Na klonování HDD používám HDClone a jsem maximálně ukojen:

hdclone