Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy se zvukovym Skype

Zdravim, mam skype, posledni verzi, kamos ji ma taky, posledni verzi, oba mame win XP profesionaly SP3, mno a nekdy se nam stava ( tedy spise me) ze me neslysi, skype mi pise, "Vas mikrofon je stisen" "zkontrolujte nastaveni" atd.., pritom kdyz ho vypojim a zapojim, napise mi windows "Mikrofon byl zapojen spravne". Proc tedy vypadava? nejaka softwarova chyba? pomuze jen restart PC. diky.

Dobrý den, zkuste mikrofon vyzkoušet také v jiných aplikacích.
Jak vám příště ve Skype vypadne, zkuste třeba něco nahrát třeba v nějakém wave editoru.
Aby se zjistilo jestli je problém v mikrofonu, ve Skype nebo jinde.