Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia - sel par dni a klekl

Cauec nevíte někdo nějakého chlapíka popř.firmu ,která by mi nějak naprogramovala mobil?Koupil jsem mobil za 1000kc od nejakyho manika mi to vnutil a sel par dni a klekl tak nekdo kdo mi jej komplet spravi do normal stavu.Dikes s pozdravem Domo
Zmena predmetu, pôvodne: Nokia-poradte prosím (los)

Stejný je to i s pády mobilů, kámošovi spadl asi z 20 metrů (vysokej panelák) a byl celej šťastnej že mu funguje. Asi se uvnitř ale přelomil nebo poškodil nějaký plošný spoj a po týdnu mu odešlo podsvícení klávesnice, potom reproduktor a dneska i displej :-)

PS: Ale pořád lepší leštit škrábance na mobilu z pádu do dvou metrů než "spravovat" to, co se kdysi stalo MM.. Jemu spadnul mobil do záchodu :-D