Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titulky se mi nepřehrávaj

ahoj,mám dotaz - mám vistu a vždy když jsem otevřela složku s avi soubory a titulkům k nim tak mi pc hlásil chyby- měla jsem vobsub-tak jsem ho tedy odinstalovala -hlášky přestaly ,ale nemůžu nikde na netu najít něco jako vob sub-ted se mi totiž nepřehrávají titulky-můžete mi něco poradit ? děkuji
Změna předmětu, původně: Titulky (LaKr) (Kráťa)

takže jsem to udělala tak,že jsem si stáhla codec pack all 1 a z něho jsem si do pc nainstalovala jen ten filr na titulky - videa fungujou ok i s titulkami-zatím žádná hláška-snad se mezi sebou nebudou nějak bít -mám totiž v tomto notebooku ještě vista codek a jsem s ním moc spokojena -i tak děkuji za odpověd,ahoj
ps:kdyby něco tak se ještě ozvu