Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet od O2

Zdravim. Nedavno se tady o něčem podobném psalo. Rozhodujeme se si pořídit internet od O2 (internet + pevná linka) a zajímalo by mě, zda já si od nich nemusím brát ten jejich nekvalitní WiFi modem (Huawei či Zyxel). Pořídil bych si svůj, jen modem/router, WiFi AP mám samostatně (připojil bych ho pak k routeru přes síťový kabel). A kdyby jste mi mohli nějaký (levnější) modem/router doporučit?

Tak jsem vzal nakonec modem/router/WiFi ASUS WL-AM604g s tim, že to moje WiFi AP nepoužiju. Po nastavení parametrů WAN části se však nechce k O2 připojit (dělal jsem to po telefonu s technikem O2). Na modemu svítí LEDka link a LAN. Má někdo tento modem a k tomu internet od O2 a funguje mu to?

čau, hele taky mam tenhle modem a net od O2 , koukal sem že už to tady je dloho ten tvůj poslední příspěvek. Pak se tedy ptám: vyřešils tento problém...?? mě to totiž taky nefajčí....
jestli bys byl tak hodnej pošli mi prosím tvůj "návod" na mail: david.koula@seznam.cz
díky