Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit stáhnutý film?

Stáhl jsem si film v torrentu, složka se mi uložila na disk F, když ji rozkliknu objeví se další složka Cover, kde jsou jen 2 obrázky (přední a zadní strana DVD obalu), a druhá složka je VIDEO_TS kde jsou různé soubory v .vob, .ifo, .bup
Co s tím? Abych mohl spustit film? Díky.

Jestli umis cist, tak on nedrzkoval a odpovidal slusne. Mnohem vic drzkujes ty a shiro. Misto napadani a osocovani z piratstvi mas bud poradit nebo drzet hubu. To mluvim obecne, tys aspon neco poradil. Tohle je fakt poradna z velke casti plna bl.b.u, kteri si mysli, ze sezrali vsechnu moudrost sveta a pritom se podivej na to, kolik je u tohoto prispevku odpovedi a vsechny jsou OT.

Pro tazatele, soubory VOB normalne prehraje napriklad KMPlayer a nemusis nic prevadet do avi.