Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno INCREDIMAIL,chybove hlaseni,nejde spustit.

Prosim o radu a pomoc.!! Jiz treti den,nejde spustit program INCREDIMAIL,pouzivam ho asi rok,ale nikdy se nic takoveho nestalo,dekuji za pomoc.

Exception: ACCESS_VIOLATION (C0000005) - on reading from 00000000
Faulting Offset: 00064B40
Module: ImViewU.dll

chcem ta poprosit na tejto adrese ktoru si prihodil je iste nastavenie.
Neporadis ako sa k tejto uprave dostanem - trochu lopatickejsie ak je to v registroch
kde to najdem ?
Diky moc ! Mozes aj na sukr. meil - nechodim casto do poradne
kerestes.jan@azet.sk
Este raz dik a krasny den !!!

Exception: ACCESS_VIOLATION (C0000005) - on reading from 00000100
Faulting Offset: 00014B4D
Module: ImViewU.dll

I have been using Incredimail for years now, and have never had a problem. I think the DLL file may be corrupt, but I am not sure.