Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win Media Player - nepřehrává CD

Dobrý den, potřebuju poradit - po výměně HDD, a tím nové instalaci Win Vista odbornou firmou, mi nefunguje Media Player. Předtím s tím nebyly žádné problémy. Teď se sice CD načte, zahraje kus písničky, ale po chvíli (nebo po přeskočení na jinou stopu) se označí některé stopy jako chybné, přehrávání se zastaví s hláškou, že disk je špinavý nebo poškozený. A je jedno, zda jde o originál nebo vypálené CD. CD v jiném přehrávači všechna hrají. Odkazuje mě to na korektor chyb, ale ten nemůžu najít. Nechci si stahovat další program na přehrávání, nepotřebuju nic jiného než CD normálně poslouchat.

Díky

Hláška : "Program Windows Media Player nemůže přečíst disk CD. Disk je pravděpodobně znečištěný či poškozený. Zapněte opravu chyb a akci opakujte."

Dále zjišťuju, že po načtení CD to většinou nehraje od začátku, někde to náhodně začne, pak přeskočí na jinou písničku a v tom momentě se některé stopy v seznamu označí červeným křížkem. Píšu to laicky, ale snad chápete...

Psala jsem už v úvodu, že všechna CD hrají v jiných přehrávačích, autě atd. Jiný program na přehrávání v PC jsem nezkoušela, předtím vždy mi stačil WMP, teď teprve začínám pátrat, co s tím.
Ale nevím, jestli by mohla být poškozená mechanika, když si v Nero Express kopíruju CD.

V jiném přehrávači (programu) na tom stejném PC jdou CD přehrávat?

Lze pochopit smysl té otázky? Neměl jsem na mysli jiné přehrávače v autě a podobně, ale ten stejný PC, jen s jiným přehrávačem. A hned by bylo jasno. Nenutím tě používat jiný přehrávač, jen pro otestování funkčnosti je to potřeba.