Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Coypright

Dobrý večer. Slovo copyright, jsou autorská práva, pokud se nemálím...Chci se teda zepat...Když je třeba na programu, nebo na webu, nebo kdekoliv jinde Copyright ( teďka uvedu příklad) třeba 1999 - 2007, znamená to, že autorská práva se již na onen výrobek 2 roky nevztahují? Když je to do 2007? Díky za vysvětlení...

Děkuji...Ještě se chci zeptat...Chtěl bych vytvořit nějaké webové stránky o mobilu...Něco málo i o PC...Chtěl bych se teda zeptat, jak je to s logy různých výrobců HW a SW...Když si dám njaké logo výrobce na svoji stránku, porušuji tím autorská práva? Jak to mám udělat, aby to bylo zcela legálně? Kdybych chtěl psát článek třeba o MS Office 2007 a chtěl tam dát třeba logo Officu a ještě třeba ikonku Wordu, Excelu atd...Děkuji

autorské práva zanikajú 50 rokov po smrti držitela autorských práv,pokial si nikto iný neuplatní na ne nárok,alebo neprejdú na inú osobu iným zákonným spôsobom-dedením,predajom ap.V tom označení napr.copyright(c)1989-2000 je väčšinou označenie,kedy daná značka bola "uvedená do života".Ohladne legality použitia loga uvediem citáciu microsoftu
- Bez výslovného súhlasu spoločnosti Microsoft sa z nijakej lokality WWW spoločnosti Microsoft nesmú kopírovať, ani prenášať žiadne logá, grafické prvky, zvuk, ani obraz.-
Osobne si ovšem myslím,ťe pokial im v podstate na svojich stránkach spravíš reklamu na niektorý produkt,tak Ti určite povolenie na používanie loga z ms office povolia všetkými desiatimi