Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový systém

Nainstaloval jsem nový systém win 2000 profesional na starý win 98 se, vedlo mě to samo instalovalo se to samo ale zjistil jsem že teď nejde grafická karta (jenom v 16 bitovém VGA režimu), zvuková karta (chci spustit písničky v Jet Audio a jenom je to přeskakuje a žádnou nespustí) a jde se připojit jen na některé stránky na internetu, třeba na tuto, ale např. centrum.cz do emailu to nejde, píše to že nemůže najít protokol programu dr. Watson, pomozte mi, za jakoukoli pomoc děkuji.

Určitě si stáhněte poslední service pack jestli jej nemáte a na tu grafickou kartu budete potřebovat správné ovladače, bohužel nepíšete jakou kartu máte, takže konkrétněji odpovědět nepůjde.

Win2000 sa ti nainštaloval do funkčného stavu, ale asi ho máš len v kompatibilnom režime. To je taký lepší núdzový režim. Potrebuješ doplniť ovládače hardwaru, nastaviť a aktualizovať system.