Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno C# - DraImage a antialiasing

Mám tento kód:

        private void FormMain_Load(object sender, EventArgs e)
        {
            Bitmap b = new Bitmap(600, 600);
            Graphics g = Graphics.FromImage(b);
            Image newImage = Image.FromFile("..\\..\\sources\\Head.bmp");
            g.DrawImage(newImage, new Rectangle(0, 0, 600, 600));
            pictureBox1.Image = b;
            pictureBox1.Refresh();
        }

Problém je v tom, že by som chcel, aby sa vypol antialiasing pri metóde DrawImage. Zatiaľ som nenašiel žiadny spôsob ako ho vypnúť.

Ďakujem. Práve som našiel. Ale otázka ešte:

Ten vkladaný objekt je trochu posunutý, dám obrázok. Dá sa nejako nastaviť, aby bol dobre?

Doplnené 1: Pridal som obrázok. Posunutie zistíš tak, že si všimneš veľkosť očí. Očí majú 1x2 pixely.

Doplnené 2: Proste ja chcem, aby obrázok začínal aj končil vo mne vymedzenom Rectangle. Pre potreby vytvorenia screenshotu som to zmenšil na 300x300. Pôvodná veľkosť obrázku je 20x20. Ja chcem, aby, ak ho dám vykresliť na veľkosť 0, 0, 80, 80; aby nezasahoval mimo mnou vymedzených súradníc.