Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oprava OS

Popsal by mi,prosím,někdo opravu OS pomocí instalačního CD?Při restartu mi to ukazuje buď stisknout F2,nebo F11.A tabulky jsou v angličtině.Já vím,že jsem negramot,prosím pouze o radu.Díky.

Windows Vista home,Začaly mi tam skákat tabulky,že nějaký program přestal pracovat,pokaždý jiný,jedna stále...Windows host rundll...Někdy mi nezapne Avast...už jsem z toho jelen.A taky mi přestává fungovat klávesnice při psaní textu.Při vzkazech.Já vím,je toho moc.No jo,psal jsem,že jsem samouk.Tak jdem to chtěl vyřešit tímhle.Díky.

Zkoušel jsem stisknout enter,stejný výsledek.Nedá se to nějak spustit když si otevřu tu Vistu normálně v počítaci?To mi ukáže,co všechno na tom DVD je.Nelze to nějak tímto způsobem.Jo a ještě,když se mi zasekne počítač a já ho restartuju,naběhne tabulka,kde jsou tuším 4 způsoby jak jej spudtit.Ovládalo se to klavesama se šipkou.Teď to taky na ty šipky nereaguje a prostě se to spustí samo.Není problém taky v klávesnici?

Nastartujte z DVD, zvolte jazyk (čeština?) a poté je na další obrazovce vlevo dole položka "Opravit počítač".
nicméně jak jsem psal - v tomhle případě dle mého soudu oprava nestačí a byla by ideální čistá instalace - tím byste ovšem přišel o veškerá data a to předpokládám nechcete.

Zdravím a díky za palce.Jak to dopadlo?no,rozbalil jsem to,zvolil jazyk,žádná tabulka opravit problémy nebyla...Takže já pako jsem dal instalaci!A hup....počítač prázdný jako panna.Asi si dovedete představit,když to tam teď cpu zpátky!Ale měl jste pravdu.Od té chvíle ani stopa po tech problémech!Je vidět,že na rozdíl ode mne tomu rozumíte.Jak píšete......Žádnej učenej...Chybama se prostě učíme.Jmenuju se Láďa Davídek,jsem z Chomutova.Kdyby jste tu něco někdy potřeboval,jsem tu.ladadavidek@seznam.cz!A toho panáka platím!Moc díky a děkuji i všem,co se mi snažili pomoct.:-):-)

Tak blahopřeju, nezapomeňte nainstalovat a aktualizovat antivir, protože ty popisované problémy byly s největší pravděpodobností způsobeny nějakým škodlivým programem (trojský kůň, či jiný spyware). Také aktualizujte ty Visty (je na to přímo v nich odkaz Windows Update). A toho panáka si dejte za mě, zasloužíte si ho. ;-)