Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem soubor bez přípony

mám soubory , které nemají žádnou příponu o velikosti 14 000kb. zkoušel jsem v k nim v comanderu přiřadit ty najznámější přípony jpeg,gif,tif avi, flv atd. a nic nefunguje. otevřel jsem to i ve WordPadu ,ale z těch klikyháků jsem nic nevyčetl. existuje nějaký způsob, jak zjistit v čem ten soubor otevřu?

Můžou to být binární soubory s jakoukoliv datovou strukturou, je nesmysl jim zkoušet přiřazovat přípony typu jpg nebo avi.

Mohou to být konfigurační soubory toho programu. Proč je chceš otevřít (spustit) samostatně?

Včera jsem si donesl z CT cédéčko s kompletním záznamem vyšetření...

Soubor dicomdir (bez přípony) je na něm taky. Podle toho, co obsahuje, je to jakási kostra, obsah celého vyšetření, ovšem bez snímků je k ničemu. Celý záznam je vytvořen programem xVision.

Na CD je přibalen i kompletní program na prohlížení, CDViewer. Bez něj si prohlížení nedovedu představit, jedná se o speciální formát. Ještě by mohla posloužit aplikace xVision View

(informace z helpu na CD)