Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s OS recovery

snažil jsem se rozdělit hdd na 2 oddíly pak mi to spadlo párset modrejch textu a restart ..Mám visty home ,po restartu mi to nabídlo windows vista(obnovené) když sem to dal tak mi to napsalo nelze načíst winload.exe tak sem dal Hp recovery (oprava chyb nic,potom obnova sys nic tak žádám o radu děkuji

disk se dělí jen v případě, že nutně potřebuješ přijít o data.

normální postup je že se disk zmenší - programem který je určitě kompatibilní s tvou verzí systému.
na uvolněném místě se vytvoří nový oddíl a naformátuje.

disk teď můžeš přidat do jiného pc jako druhý, nebootovací a nějakým programem (recuva, getdataback) zkoušet zachraňovat co sis zničil.