Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opravná instalace - nejde zvuk

Ahoj.Sesypal se mi win (Něco v system/config). Dal jsem opravnou instalaci - zadal jsem příkaz fixboot.Všechno funguje, až na to, že když si chci pustit mp3 v WMP 11, npíše to :

Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože došlo k potížím se zvukovým zařízením. Je pravděpodobné, že zvukové zařízení není v počítači nainstalováno, je používáno jiným programem nebo nefunguje správně.

A MP3 nehraje. Nejdou ani jiné zvuky. Co by mohla být příčina ?
[mod]Změna předmětu, původně: opraná instalace - nejde zvuk (Zarniwúp)[/mod]

tak sem z CD nainsaloval soundmax driver a chipset. Ale zvuk nejde, a když pustím PC naskočí že to našlo novej hardware, jenže to vůbec nevím, co to je. v ovládacích panelech je toto viz.screen. Přesně tohe to anchází, ale jávůbec nevím co to je.

screen : http://img34.imageshack.us/img34/8692/beznzvunai.j pg

aještě když to chci z ovládacích panelů odinstalovat, napíše m ito eznam snad všech programů, co mám, a že nemusej po odinstaci pořádně pracovat ,..

tato záplata je potřeba pro zvukovky realtek hd audio, pro xp sp2.
jestli máš takovou zvukovku, potřebuješ:
- ovladač chipsetu mb (píšeš žes instaloval)
- ms záplatu hd audio (to je ono), anebo xp sp3
- ovladač realtek: píšeš že máš nějaký soundmax, netuším co si pod tím představit. výpis svého hardware najdeš na faktuře od pc, v brožurce od základní desky, v programech everest / siw / hwinfo32 / ...

edit: je možné že tvůj nalezený "ADI AD1988B" potřebuje stejnou záplatu pro hd audio, proto se nainstaloval. čili v ovládacích panelech - zvuk: je teď dostupné nastavení zvukovky, nebo je zašedlé?
v prohlížeči událostí se nevyskytuje po startu žádná chyba?