Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace tiskárny EPSON LQ 450

Přeji dobrý den, přítel má OS WIN XP a instalovanou tiskárnu EPSON LQ 450. Došlo k závadě tiskárna byla nefunkční. Provedl odinstalaci a následně novou instalaci. Ve správci zařízení je vše v pořádku. Tikárna však nepracuje, přijde hláška , není vložen papír. Poradíte , Díky

Konkretne 460 si nepametám no tie male ihličkove tlačiarne mohli tlačit na traktor alebo jednotlivé listy. Volilo sa to ručne na tlačiarni. A nasledne sa to malo korektne nastaviť v ovladači tlačiarne ináč to hlasilo blbosti. Asi tvoj prípad.

Máš pravdu kabel je dobrý, printer komunikuje :" Tikárna však nepracuje, přijde hláška , není vložen papír "

ešte raz preveriť nastavenie podavača na tlačiarni a "zdroj papiera" v ovladači tlačiarne. Ak je to OK, preveriť snimače na tlačiarni. Nie su prilepené ? Prach + vlhkost + mastnota vo vzduchu +`cigaretovy smog + čas vyrobia celkom slušné lepidlo.