Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový headset

Zdravím.

Moje sluchátka odešla do věčných lovišť. Koupil jsem si nový headset, Genius (200 kč. Dle recenzí měl být výborný). Hraje celkem dobře, ale mikrofon není skoro slyšet. Prostě jsem opět doplatil na svůj malý rozpočet a velké šetření.

Proto se chci porait s vámi, protože se v tom, jaký má být odpor, citlivost atp nevyznám. Jsem ochoten dát cca 400 kč (nejlépe i s poštovným). Headset je používán na poslech hudby a na online komunikaci (Skype, ventrilo).
Když bude mít nějaké ty ergonomické prvky, bude to výhodou. Ještě jeden malý požadavek - Sluchátka musí mít ovládání hlasitosti na kabelu, aby se tím dala sluchátka úplně "vypnout"

Vybírejte mi prosím z www.vmhop.cz a www.czc.cz

To mám. Já jsem tyto probémy několikrát řešil na různých fórách. i když dám Micboost, je to o trochu silnější, ale stejně slabý. I když dám headset do jiných PC atp, je to tichý. KDyž dám do svého PC jiná sluchátka (která vím, že u kámoše chodí), je to v pohodě

Edit : jsou to tyhle sluchátka