Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon Pixma iP1000 - problém s tiskem

Dobrý den,
půjčila jsem si tiskárnu Canon Pixma iP1000. Když jsem ji přes USB připojila ke svému počítači (stejně jako svou Canon MP520) tak se automatisky objevila instalace a pak že je tiskárna připravena. Dala jsem ji jako výchozí a chtěla tisknout. Jenže text vůbec netiskne-dělá to jako že jo, ale vyjede prázdný papír a např. z jpg souboru to sice vytiskne ale jen velikost asi 10x15 na A4 protože není v nabídce větší formát papíru. Z Wordu s textem a obrázky to vytiskne obrázky a text ne, ani zkušební stránka nebyla popsaná jek má být, jen bylo nahoře logo. Mám Visty. Zkoušela jsem odstranit a přidat znova, na stránkách Canon jsem si nainstalovala balíček k této tiskárně a pořád bez výsledku.
Prosím nevíte v čem je chyba?
Děkuji za odpověď. Michala
Změna předmětu, původně: tisk (mif)

To bude ovladacem. Sezen si instalacani CD tiskarny k tvemu Windows (WXP? W2k? WV?), nebo aspon stahni instalator. Tiskarnu odpoj a stavajici drivery zrus (staci odebrat tiskarnu ze spravce /jsou-li to nativni windowsi ovladace/). Nainstaluj relevantni driver pack (s nepripojenou tiskarnou!), az te instalator vyzve, tiskacku pripoj a zapni (ne drive!). Melo by to fungovat.