Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafické nastavení ve hře

Dobrý den,

Mám problém s hrou Rome Total War,
nespustí se úvodní ani jiná animace, v hlavním menu mám roztěkanou myš zanechávající stopy.. ale jinak všechno funguje: mohu hrát kampaň, bojovat bitvy atd.-když se prokoušu nečitelnou úvodní nabídkou.

Zřejmě bude problém s nějakým grafickým nastavením.
Děkuji za pomoc a pište co zde mám uvést za další informace.

Mám Windows XP, grafická karta Nvidia GeForce FX5200,paměť 1024Mb, rozlišení 1024x768, nevím co budete potřebovat vědět k tomu abyste mi dokázali pomoci...

Ahoj, tak mám další problém... po spuštění se mi zobrazuje na celém monitoru pouze polovina skutečné herní obrazovky.

asi jako kdyby vzal ten "obrázek" a roztáhl ho 2x do šířky

Tak nevim, jak to opravit díky za pomoc.
Jestli ta hra má nastavený nějaký mega rozlišení??.. Jak to opravit?