Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pomalost vypalovačky... ?

ahoj, mám problém...
na pc jsem měl už od začátku nainstalovaný vypalovací program nero, pak mi to začalo z ničeho nicvypalovat hrozně pomalu, tak sem si myslel že by to mohlo být tim zrádnym nerem, tak sem nero odebral s pomocí vašeho webu a následně nainstaloval Ashampoo Burning Studio 6 FREE, tento vypalovací program mi vyhovuje zabírá málo, je jednoduchý, má dost funkcí, je česky a nes*re oproti neru. jenže ten problém s pomalou rychlostí vypalování zůstal. už sem měl pc 2x v opravně s mechanikou, po každý mi ji vyměnili, tak nevim jestli tam pojedu potřetí. nebo jestli by ste mi poradili čím by to mohlo být? nebo jestli je to zase chyba výrobku (mechaniky)

Typický problém je špatný režim přenosu na kanálu řadiče - bude tam PIO místo UDMA
Potřebuješ se podívat do správce zařízení (třeba přes ovládací panely), najít řadiče pevného disku a pod tím jsou kanály řadiče. Na záložce upřesnit jsou zobrazeny režimy, které řadič používá.

Řešení: nalezený kanál řadiče odstranit (DEL) a restartovat počítač. Zkontrolovat, zda se režim změnil na UDMA

jsou tam dve ty primární kanál ID... v hornim bych rekl ze je vse v poradku a ve spodnim je "aktualni rezim prenuse: PIO"

HORNÍ

http://img514.imageshack.us/img514/1480/beznzvuefn.jpg

DOLNÍ

http://img514.imageshack.us/img514/3228/beznzvu2.jpg