Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvětšení fotky

Ahojííík všem !! Prosím o pomoc!! Potřebuji zvětšit fotky, (pixely) a nevím v jakém programu by to bylo možné . Poradí mi nějaký šikula ? Mocinky děkuji.

Zkoušela jsi např, Malování, které je součástí Windows?
Další alternativy: PhotoFiltre, Zoner Photo studio, PhotoShop, PaintShop, ...
Jsi si vědoma toho, že zvětšením fotky se zhorší její kvalita - buď budou kostičky nebo pokud je program inteligentnější, zkusí hrany vyhladit, ale rozhodně z toho nebude krásná fotka.