Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dnes se mi od 18:00 do 21:30 nechtěla načíst žádná z poraden.net

Ahoj, dneska (23.6.09) se mi zhruba od 18:00 do 21:30 nechtěla načíst žádná z poraden.net. Tvářilo se to, jakože to načítá, ale nic. Když jsem to nechal 5 min, tak naskočil jenom text (nadpisy atp.). Zkoušel jsem to i přes proxy server-bez účinku. Teďka jsem to zkusil a hle-jede v pohodě. Byla chyba na mém přijímači nebo u vás na vysílači? :-)

loading...

Problem bude asi v niecom inom. Je blbost, aby poradna dosiahla max poctu klientov o 2:34 rano ako sa tomu stalo dnes v noci. Takze bud apache neukoncuje sessions s uzivatelmi alebo niekto umyselne zneuziva nejaky bug v apachi s vyflooduje ho.

pánové, včera dopoledne - nic. Chytla se až kolem 14:30
Dnes od rána nic - a hele - ve 12:05, jsem si skočil pro pár gambáčů, postavil jenen vychlazenej k PC - a heuréka - z toho plyne poučení - poradna začíná být závislá va pivu.
A pro rejpaly - včera dopoledne doma nebyla ani láhev /nejsou lidi/, natož potom flaška - nemohl jsem experimentovat.
:-D:)):-):beer::beer: