Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podtaktované paměti a chyba v Win7

Ahojte!

Mám dva dotazy. Jednak mi everest hlásí takt mých DDR II na 771 MHz, ačkoliv by asi měl být 800 MHz a jednak mi Win 7 neustále hlásí tuto chybu:

A problem caused the application to stop working correctly. Windows will notify you if a solution is available.

Problém je blíže nespecifikován - Win 7 je asi tajnůstkář. PC se při ní na několik sekund sekne a pak zase běží. Protože to ale děla v průměru každé dvě minuty, už mě to pěkně síří (přelož: s**e) a vážně uvažuju o tom, že si tento systém nepořídím a už vůbec ne za peníze, tedy za předpokladu, že to bude dělat i finální verze. Nevíte, prosím, čím to asi může být. Máte někdo podobný problém?
Dík za rady.

Jednak mi everest hlásí takt mých DDR II na 771 MHz

Máš procesor AMD a ten je těmahle zvláštníma taktama proslulej. Ničemu to nevadí (kromě rychlosti, ale kdybys chtěl rychlé pc koupíš procesor od intelu:-p)

A problem caused the application to stop working correctly

Podívej se do ovládací panely\nástroje pro správu\prohlížeč událostí tam by měl být přesně popsaný záznam která aplikace tak vytuhává. Podle mě jsi nahrál do WIn7 něco co s tím není kompatibilní.