Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni pc 15000,-

Ahoj všem.
Nějak se v pc neviznám tak potřebuji rady.
Chci herní pc (case) do 15tisíc.
Kompletní case
Představuji si nějaký lepší 2 jadrovy processor 4gb ram
Prosím jestli by jste mi mohli někdo pomoci zda stavet na amd, nebo intel.
nejlepe z obchodu CZC
Prosim kdyby jste nekdo byli tak hodni a primo nekdo slozil a odsouhlasili apod jak to tu byva.
Děkuji moc. Simicek

čekat můžeš každý den,

nyní ber chipset a gragiku od AMD, dvojjádro Phenom2 Black ed. má vysoký takt a super cenu, desku AMD 780, grafika ATI HD 4850 s 512MB (testy ukazují, že 1GB neodpovídá nárůstu výkonu proti 512) cena těchto komponent ještě půjde o něco dolů, ale nebude to takové terno..... je lepší se dívat na komponenty poměrově cena a výkon, kam spadají komponenty střední třídy (mají poloviční cenu proti horní třídě) a po roce je obměnit (za rok se horní třída posune do střední, horní třída za rok ztratí víc z ceny než HW ze středu), na roční výměně se tolik netratí a drží se výkon (hratelnost) s každou novou vydanou hrou.