Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto mizející .exe - zvláštní

Mám zvláštní problém. Nainstaluji hru, hraji, další den chci hrát a soubor .exe spouštějící hru je pryč. Nová instalace, hraji, další den - .exe pryč. Není v koši, není v trezoru antiviru ani antispamu, průzkumník ho nenajde. Kam se mohl ztratit? PS: Hra už je dohraná, tak mě to netrápí, spíš by mě zajímalo, co se děje?

zmizí si přes noc

No, dobrý. :-D Nechceš mi doufám namluvit, že soubor zmizí z vypnutého PC? Tak jednou nejdi spát a sleduj ten PC, kdy přesně ten soubor zmizí. ;-)

Používáš admin účet, takže tím sis možná odpověděl na příčinu problému. Zkontroluj spuštěné procesy a projeď počítač SuperAntiSpywarem v nouzovém režimu.

Mám stejný problém ne u hry ale u různých programů třeba ovladače skeneru a takový ty programy, které se vám nainstalují z instalačního cd při koupi nové tiskárny, dále třeba adobe reader nebo ted zmizel autocad. zůjtaví jenom prázné složky a zástupci na ploše které hlásí že nemohou najít cestu páč byl soubor přesunut. nevím jak si to vysvětlit a antivir mám avast, připadá mi to jako kdyby to mazalo soubory které nebylo často používané..