Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC internet.. připojení internetu pomocí routeru

dobrý den,
prosím o pomoc při propojení sítě internet UPC z PC k notebooku pomocí routeru Belkini. Mám spojenou sít, dokud nebyla zabezpečená heslem, dostala jsem se na internet, poté , co jsem nastavila spojení do sítě cháněné heslem nedostanu se na internet. Jsem opravdu laik, dokážete mi někdo takhle poradit ....? moc předem děkuji

jsem nastavila spojení do sítě cháněné heslem

tak to zase zruš, jaký problém? nastavovala jsi to heslo doufám v konfiguraci wifi připojení (čili na routeru a na notebooku v průvodci připojení k wifi), a nikde jinde?
notebuka připoj k routeru síťovým kabelem, do prohlížeče dej adresu routeru (výchozí brány), a nastav to znovu pořádně.
jak píše kolega, smysl má jen šifrování wpa/wpa2.