Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Test LCD monitoru

Zdravím
Potřeboval bych nějaký program který by otestoval LCD monitor Fujitsu Siemens LL3190S na špatné pixely program který by fungoval s grafikou integrovanou na základní desce já si to přestavuji tak že po nějakých malých úsecích by otestoval funkčnost červených,modrých,a tuším zelených pixelů, doufám že jsem se vyjádřil dobře. díky předem

taky může jít o moiré, záleží jak to vypadá.
při digitálním propojení přes dvi kabel se tato chyba neprojevuje. ale s analogovým vga kabelem se to přihodit může, řešením je změnit nastavení "phase-clock" v osd menu lcd.
nejlépe se to nastavuje na svislých tenkých čarách 1px, to ty zkušební obrazce umí. v nouzi to chce zobrazit adresář s hromadou souborů (system32), a sledovat tenký font ikon.