Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenaběhne Windows

dobrý den prosím mám problém mam cca půl roku staré PC. A když ho zapnu tak se mi většinou stane při nabíhání Windows ,že tam zůstane černa obrazovka a nic jako kdyby spal. a když to resetuji natvrdo tak to klidně udělá znova a znova .
Mám tam visty 64bit.
Prosím o pomoc ? už jsem zkoušel wše co mě napadlo

když to resetuji natvrdo tak to klidně udělá znova a znova

soubory (a win registry) na tvém disku jsou už pěkně v prd...
až ti to jednou najede, zatrhni ve vlastnostech disku že chceš provést úplný test, a restartuj.
lepší bude nechat datový oddíl na pokoji, systémový disk s windows zformátovat a nainstalovat znovu.

zdroj je nějaké vyhlášené značky, jako třeba lc power, eurocase a podobné kousky?