Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1) Krátkodobá e-mailová adresa, 2) *obml soubory

Dobré ráno. Mám prosím dvě prosby. 1) kde lze založit e-mail, odeslat z neho poštu a vzápětí jej vymazat a 2) který program by zvládnul prohlídnout v počítači soubory *.obml. Používá jej opera když ukládám stránky na paměťovou kartu v mobilu.Předem dík za odpověd
Změna předmětu, původně: joska (L-Core)

add1. to slouží taky na úchylárny typu: můžeš si stáhnout můj program, ale výměnou za mail na který ti budu posílat spamy. Nevidím na "10ti minutovém mailu" nic špatnýho.

EDIT// teď jsem si všiml, že chce odesílat ne přijímat, no aj tak na tom nevidím nic hnusnýho.

Proč se hned vztekáš? Myslíš, že každej chce anonymním posláním mailu někomu škodit? Nenapadla tě možnost, že to chce na registraci na některé stránky za účelem jednorázové návštěvy a nechce dostávat tuny spamu?