Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neřešitelný problem - pouze mistni sit =(((

Dobrý den, tento problém se snažím vyřešit už 3 dny a jsem z toho úplně zoufalý .. Mám NTB Asus M50VCseries + OP Vista. Jsem na bytě s kamarády a jednoho rána mi přestal fungovat internet (pres UPC). Připojím se pouze bezdrátove k místní síti a internet nefunguje . Zvláštní je že všem ostatnim internet funguje .Zkousel jsem restartovat modem i router , restartovat PC ,pripojit NTB kabelem hned za modem ( stejný problem ). Pokud dám ,,diagnostikovat a opravit,, píše mi to : pravděpodobně došlo k problému s jedním neo více sitovými adaptéry v tomto počítači.,Projel jsem PC Nodem 32 a AVG-Anti rootkitem . nic to nenašlo . Napadlo me ze me treba provider zablokoval kdo-ví-proč IP adresu, ale šel jsem do skoly a zkusil se pripojit na net tam a zase stejny problem - pouze mistni sit . napsal jsem tedy na UPC techn.podporu tam mi napsali ze z jejich strany je vse v poradku at zkusim restartovat modem a router . v protokolu TCP/IPv4 mam ziskavani IP a adresu serveru DNS automaticky. Co se týče aktivity paketů - vždy když se zkousíš připojovat mi naskakují pouze na pravé straně ( přijato ) - během cca 1 hodiny - 14 490 bajtů . Když dám ,,stav bezdr.sítě ,, - je zde toto :
Připojení pomocí protokolu IPv4 : local
Připojení pomocí protokolu IPv6 : Omezeno
Stav media : povoleno

Podrobnosti sítového připojení :
Přípona DNS specifická pro připojení:
Popis: Intel(R) WiFi Link 5100 AGN
Fyzická adresa: 00-16-EA-84-BF-B4
Služba DHCP je povolena.: Ano
Automaticky nakonfigurovaná adresa IPv4: 169.254.90.44
IPv4Maska podsítě: 255.255.0.0
IPv4Výchozí brána:
IPv4Server DNS:
IPv4Server WINS:
NetBIOS nad TCP/IP povoleno: Ano
Spojení – místní adresa IPv6: fe80::6132:4ab7:a782:5a2c%19
IPv6 Výchozí brána:
IPv6 Servery DNS: fec0:0:0:ffff::1%1, fec0:0:0:ffff::2%1, fec0:0:0:ffff::3%1

Prosím poraďte , přijde mi to jako neřešitelný problém =(((( Děkuji moc

Tenhle problém asi nastal po pondělní aktualizaci NODu. Řešil jsem to včera, řešil to i kolega tazatel zde. Já jsem problém vyřešil, bohužel jsem udělal 2 kroky najednou a nevím který zabral. Myslím že to bylo tím NODem, protože v nouzovém režimu se sítí to fungovalo. Zkus toho NODa odinstalovat, zakázání nepomůže.