Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Srovnání dsub a dvi

Nedávno jsem byl na stránce nějakého fóra, kde byly fotky s rozdíly mezi dsub a dvi připojením. Ty rozdíly byly dost markantní. A to třeba hlavně u textu.
I já jsem si všiml, že dsub má mouchy- třeba že barevné stíny pokračují vpravo a to i u crt ( v malování na bílém podkladu udělat černý pás a kouknout se vpravo vedle něho)
A na té stránce
Bylo vyobrazeno dost rozdílů.
Teď to hodinu hledám a nemůžu najít.
Neví někdo link? Nebo nezná někdo nějaké jiné srovnání?
Děkuji

Odkaz nemám, ale z praxe toto mohu potvrdit. Mám zkušenost z fimy, kde pracují se skeny různých dokumentů a na PC je jeden monitor připojen na DSUB a druhý na DVI (podotýkám, že monitory jsou stejného typu). Barvy jsou na DVI živější a naskenovaný text je mnohem lépe čitelný.