Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 na slabý počítač

Chtěl bych se zeptat jestli když nainstaluju Windows 7 na svůj starý Pc tak jestli se zpomalí.
Kámoš nainstaloval 7ky Bety na svůj PC (2,4 GHz , 1,5 GB RAM, 256 MB Grafika) a prý je to ještě rychlejší než s XP.
Tak bych to chtěl taky vyzkoušet.

Můj PC :
Procesor : 2,6 Ghz
RAM : 1GB
Graf. Karta : 128 MB

Děkuji za pomoc

Aha, takže jen doměnky. Myslel jsem si to.
Na tvým PC musí jet WinXP jak z praku. Když to dokáže svižně běžet na 1GHz procesoru s 512MB RAM, tak máš Windows rozjebaný, ale to je tvoje chyba, nikoliv vlastnost Windows.

Vůči WinXP? Vyšší výkon určitě nezískáš, protože Win7 je prakticky trochu předělaná Vista, i když podle betatesterů je méně náročná. Pokud ti fungují WinXP, tak na nich zůstaň, nic převratnýho to zase není (to byl přechod z Win98 na WinXP). Ale jestli se ti chce patlat s dualbootem, tak za zkoušku nic nedáš. Jen upozorňuji, že Win7 stále nejsou plně dodělané, tak by tě mohla překvapit nekompatibilita s některým SW (např hry).