Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se dostat do zaheslovaného PC?

ahoj, mám jeden takovej dotaz... kámošovi matka dala na pc heslo, prý že normálně v ovládacích panelech nastavila heslo. a tedˇchudinka nemuže na kompa :D , pls existuje nějaký způsob jak to spustit bez toho aby znal heslo? ale aby tam mnohl jít na internet a pařit :D ...díky

Možná ano, možná ne, jde o to, jak jsou nastavené na PC účty. nebudu tady moralizovat, taky jsem jako kluk dělal vylomeniny. Ale nejlepší by bylo zajít za maminkou a zkusit se domluvit, říct jí, že jí umím "hacknout" heslo, ale nebudu to dělat a chci se domluvit o zrušení "banu", že chci hrát hry ale časově omezeně. (A to je pak jedno, jestli to heslo prolomit umím, nebo ne.)

Obejití zákazu nic neřeší. řekl bych, že to má zakázané oprávněně, sedět celý den u stupidních games nerozvíjí osobnost a sociální schopnosti.